Hakkımızda

Şirket Hakkında

SYS Moto Kurye, İstanbul il sınırları içndeki tüm ilçelerde siz değerli müşterilemize 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilerseniz, broşür dağıtım, kredi kartı ekstresi dağıtımı, periyodik dağıtım,tebrik veya davetiye dağıtımı gibi hizmetlerle de sizin memnuniyetini kazanmaktayız. Siz isteyin SYS Kurye, dağıtsın!

Moto Taksi

İstanbul sadece Türkiye'nin değil dünyanın en büyük meyve kentleri arasında bulunuyor. Bir ülke kadar nüfusa sahip olan İstanbul'da büyük bir trafik sorunu da tabii ki doğal olarak buna eşlik ediyor.

Acil İlaç Kurye

Her türlü kurye hizmetinde en hızlı çözümleri sunmakta olan firmamız oldukça önemli bir hizmet olan acil ilaç kurye uygulamalarını da geliştirmiş bulunmaktadır. Böylece 7 gün 24 saat konsepti ile hizmet vermekte

Şehirlerarası Kurye

Birçok firma ve şirketin en büyük sorunlarının başında gelen evrakların hızlı bir şekilde gönderilmesi firmamız gibi kaliteli hizmet veren moto kurye ekipleri tarafından ayrıcalıklı hizmetlerle kolayca sağlanmaktadır

Uçak Kargo

Diğer bütün kargo tiplerinin aksine uçak kargo en hızlı teslimat özelliği taşımakla birlikte son derecede güvenlidir. Kargolarda herhangi bir deformasyon meydana gelmeden istenen her türlü il dışı teslimatlar da bu yöntem firmamız güvencesiyle devreye girebilmektedir.

7/24 Kurye

Müşterilerimize ilçesinde en hızlı şekilde hizmet vermek için kuryelerimiz civarında hazır beklemektedir. Siz müşterilerimiz bizi aradıktan hemen sonra en hızlı şekilde gönderinizi alarak istediğiniz semte teslim etmekteyiz.

Gece Kurye

Size bölgesinde daha hızlı hizmeti vermek için yüksek model araçlar ve tecrübeli kuryelerle çalışmaktayız.

125
Günlük Teslimat
6752
Kayıtlı Müşteri
46
Çalışan Kurye
538
Günlük Analiz

Kurye Express

Kurye Express İstanbul içi ve iller arası acil gitmesi gereken evrak ,paket,koli,hediye, vs. tüm gönderileriniz için güvenli kurumsal hizmet vermektedir.